Powered by Smartsupp

Krátkodobý pronájem

V naší autopůjčovně nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem za jedny z nejvýhodnějších podmínek, které můžete v půjčovnách aut v Praze získat. Kromě moderního vozového parku, který udržujeme ve skvělém technickém stavu se můžete těšit především na nadstandardní až maximální výbavy našich aut a nízký kilometrový nájezd.

Podívejte se na přehlednou nabídku našeho vozového parku včetně přehledného ceníku, který najdete v profilu každého auta.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Proč využít naše služby?

S krátkodobým pronájmem aut jsme začali již v roce 1994 a za tu dobu jsme přesně zjistili, jakým směrem chceme naše služby vést. Postupem času jsme zjistili, že nechceme vést cenové války s jinými půjčovnami a proto jsme začali nabízet kromě cenově dostupných vozidel také luxusní třídu a zaměřili se tak na náročenější klientelu, která dokáže ocenit náš profesionální přístup.

Samozřejmostí je, že v naší nabídce najdete také oblíbené vozy nižší a střední třídy, jen jsme náš vozový park přestali vybavovat vozidly v základních výbavách, které jde samozřejmě půjčovat za menší peníze a začali nabízet vozy s výbavou, kterou klienti ocení.

Naším cílem jsou spokojení klienti, kteří jezdí v zánovních vozech, ve kterých se cítí dobře a přitom jsou cenově stále dostupné. Přestože už dnes nesledujeme nabídky krátkodobého pronájmu jiných autopůjčoven v Praze, klienti nám sami řeknou, že nabízíme novější a lépe vybavené vozy s minimálním cenovým rozdílem oproti jiným, kteří nabízí 10 let staré vozy bez slušné výbavy. Někdy jsme dokonce i výhodnější, ať už kvůli ceně nájmu, spoluúčastí nebo díky našemu bonusovému programu.

Víkend s kabrioletem

V dnešní době není potřeba vlastnit kabriolet, abyste se v něm mohli projet. V naši nabídce najdete třeba Mini - Cooper JCW cabrio se kterým zažijete úžasné pocity při jízdě Prahou, ale i mimo ni! Vemte svou ženu nebo přítelkyni na výlet a užijte si krásný víkend!

Náhradní vůz ZDARMA

Víte, že máte nárok na bezplatné zapůjčení náhradního auta v případě, že vás někdo naboural? Nevíte? Vůz vám rádi půjčime a navíc pomůžeme s řešením s pojišťovnou. Pro všechny případy si uložte naše číslo, protože nikdy nevíte, kdy nás budete potřebovat.

Neinvestujte do auta

Nejhorší investice, kterou můžete v životě udělat je pořídit si auto v momentě, kdy ho vlastně ani nepotřebujete. Proč si pořizovat auto, které využijete jednou za měsíc na cestu na chatu? Raději si ho půjčte. Žádné opravy, pojištění, servis, pneu, ... ušetříte!

K moři jedině minibusem!

Pokud dáváte přednost cestovat na dovolenou po silnici, zvažte, jestli pro vás nebude pohodlnější zapůjčit si minibus, do kterého se vleze až 9 lidí. Místo dvou menších aut si můžete vzít jedno velké. Ušetříte za cestu a zažijete kolektivní zábavu.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Půjčit si u nás auto je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání vozu do 60 minut od přijetí objednávky. I na letiště!

Výběr

Vyberte si vozidlo k zapůjčení

Rezervace

Vytvořte si závaznou rezervaci

Předání

Jeden podpis a odjíždíte

Stále vybíráte autopůjčovnu?

V Praze najdete spoustu autopůjčoven, které nabízejí krátkodobý pronájem a proto bychom vám rádi výběr té správné usnadnili. V bodech jsme pro vás připravili seznam nejčastějších "parametrů", podle kterých můžete vybrat autopůjčovnu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Věříme, že to bude ta naše.

Moderní vozový park

Při volbě autopůjčovny se podívejte na stáří vozového parku. V Praze najdete půjčovny, které si drží auta až do konce jejich "životů". U nás najdete auta, která nejsou v průměru starší jako 10 měsíců a jejich nájezd nepřesahuje 20 tisíc kilometrů.

Reálné vozy

Auta, která nabízíme opravdu máme (případně udává datum naskladnění). Nevymlouváme se na "včera nám ho zákazník odřel" a co si zarezervujte u nás opravdu budete mít. Pokud ne, půjčíme vám auto vyšší třídy za stejné peníze!

Vůz s řidičem

Co bychom to byli za půjčovnu aut v Praze, kdybychom vám nenabídli možnost pronájmu auta včetně řidiče? Ať už máte jakékoli důvody, proč nechcete nebo nemůžete řidit, my jsme připraveni splnit všechna vaše přání. Obraťte se na nás!

Dálniční známka

Ačkoli je u nás samozřejmostí, že všechny vozy vlastní dálniční známku, každá autopůjčovna to tak mít nemusí a proto se raději vždy informujte. Abyste pak při cestě na hory nemuseli kontrolovat, které úseky jsou nebo nejsou placené.

0% spoluúčast

Některé autopůjčovny mají nižší ceny za pronájem, ale o to vyšší spoluúčast. Tu naši si můžete stáhnout až na nulu. V případě poškození vozidla jde veškerá odpovědnost na nás a vy tak máte jistotu, že nebudete platit další výdaje.

Další řidiči bez příplatku

Pokud se chystáte na dlouhou cestu na dovolenou, dávejte si pozor, aby vám autopůjčovna neúčtovala vysoké příplatky za připsání dalšího řidiče. V naší autopůjčovně by nás ani nenapadlo naše klienty touto cestou omezovat.

Čas necháme na vás

Dokážeme se vžít do našich zákazníků a proto vás nebudeme omezovat pouze pracovní dobou naší půjčovny. Za příplatek vám předáme, případně i vyzvedneme vůz v podstatě kdykoliv. Vždy záleží na oboustranné dohodě.

Vůz předáme kdekoli

V případě potřeby jsme schopni vyřídit předání klidně u vás doma, v práci nebo na letišti. Vážíme si našich klientů a proto se jim snažíme vycházet vstříc. Za určitých podmínek vám doručíme auto klidně na druhou stranu České republiky.

Zkušenosti klientů

Zapomeňte na reference uvedené na stránkách autopůjčoven. Fotky klientů stažených z internetu a mazání medu kolem pusy. Podívejte se na naše reálné reference zákazníků na našem Facebooku nebo Google profilu.

Bonusový program

Díky bonusovému programu si můžete půjčit zánovní vůz s vysokou výbavou za nejvýhodnější ceny v Praze. Už žádné dosluhující auta, ve kterých se nebudete cítit dobře. Stačí splnit naše férové podmínky.

Náš bonusový program znamená pro naše klienty citelnou úsporu za pronájem, současně zahrnuje férové a jasné podmínky, se kterými vás seznámíme a díky kterým dokážeme udržet náš vozový park v co nejlepším stavu a současně se chceme vyhnout pirátům silnic, kteří ohrožují nejen sebe, ale i naše rodiny. Nebojte se! Rozhodně z vás nebudeme tahat peníze kvůli drobkům na sedačce ani kvůli mírném překročení rychlosti!

autopůjčovna Praha COM
autopůjčovna Praha COM