Powered by Smartsupp

Dlouhodobý pronájem

V naší autopůjčovně nabízíme nejen krátkodobý, ale i cenově zvýhodněný dlouhodobý pronájem. Je vhodný pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu. Důvodů může být hned několik. V posledních měsících například kvůli neustálému prodlužování dodacích lhůt u nových vozidel.

Upozornění: S ohledem na zvýšený zájem o naše skladová vozidla prosím nejprve ověřte aktuální dostupnost telefonicky na čísle +420 602 529 916.

Potřebujete více vozidel pro své zaměstnance? Podívejte se na náš FLEXIBILNÍ PRONÁJEM, který nabízíme již od 2 měsíců.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Proč využít naše služby?

I přes pandemickou situaci z posledních let jsme mysleli pozitivně a proto jsme s předstihem zajistili pro naše zákazníky dostatečné množství vozidel do našeho vozového parku. I proto jako jedna z mála autopůjčoven máme na skladě dostupná auta nejen pro soukromé klienty, ale pomáháme s řešením nedostupnosti vozidel pro firemní zákazníky.

Rychlé schválení

Oproti leasingovým a bankovním společnostem je u nás schválení opravdu rychlé. Stačí nám sdělit vaše požadavky a do pár hodin máte naši nabídku v e-mailu. Nepotřebujete 20 aut, abyste získal výhodnou cenu.

Přehledné a férové podmínky

Na seznámení s našimi podmínkami od nás dostanete tolik času, kolik jen budete potřebovat. Máme je totiž k dispozici online! Jsme naprosto transparentní, nic neskrýváme a se zákazníkem jednáme vždy na rovinu. U nás víte předem, co podepisujete.

Oblíbená forma financování

Firmy, ale i soukromé osoby postupem času zjišťují, že vlastnit vůz není tak výhodné, jak se může zdát. Za měsíční splátku máte vše v jednom a víte, že nebudete platit nic navíc. Je to jednoduché a praktické. Vyzkoušejte nás!

S novým za cenu ojetého

S ojetým autem vznikají rizika vysokých investic a nová jsou zase mnohdy finančně nedostupná. S námi jezdíte s novými nebo zánovními auty za ceny ojetých. V podstatě můžete mít každých několik měsíců nové, záleží jen na vás!

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

U dlouhodobého pronájmu je nejprve potřeba zavolat na naše telefonní číslo +420 602 529 916 a ověřit si aktuální dostupnost vozidel.