Powered by Smartsupp

Půjčovna dodávek v Praze

Škoda - autopůjčovna Praha com

Kromě osobních vozidel máme ve vozém parku naši autopůjčovny také zánovní dodávky. Jak už jsme zmínili na titulní stránce, nechceme a v žádném případě ani nebudeme konkurovat nejlevnějším půjčovnám, které vlastní dosluhující vozový park s vysokým kilometrovým nájezdem za nízkou cenu, protože by to nekorespondovalo s Naším cílem, poskytovat profesionální služby a pouze vozy, na které se můžeme spolehnout.

Pokud naopak hledáte zánovní dodávky s nízkým kilometrovým nájezdem a v perfektním stavu, pak jste tu správně. S našimi dodávkami totiž máte jistotu, že dojedete spolu s nákladem bezpečně a v pořádku. A to je náš cíl.

Dodávky - užitkové vozy

Volkswagen Transporter Long

Volkswagen Transporter Long

Diesel 3 osoby Manuál
od 1490 Kč / den
Volkswagen Transporter Long 4x4

Volkswagen Transporter Long 4x4

Diesel 3 osoby Manuál 4x4
od 1990 Kč / den
Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter

Diesel 3 osoby Manuál
od 1790 Kč / den
Volkswagen Crafter Long

Volkswagen Crafter Long

Diesel 3 osoby Manuál
od 1790 Kč / den

Proč dodávky z naší autopůjčovny?

V naší pražské autopůjčovně věnujeme dodávkám stejnou péči jako osobním vozům prémiových značek. Garantujeme vám skvělý technický stav, profesionální přístup a férové cenové podmínky.

Dodávky do 3.5t

Při výběru vozového parku našich dodávek jsme dávali pozor, abychom neomezovali řidiče s oprávněním řídit motorová vozidla do 3.5 tuny. Pro všechny naše dodávky si vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat dodávku?

Půjčit si u nás dodávku je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání dodávky do 60 minut od přijetí objednávky. I na letiště!

Výběr

Vyberte si dodávku k zapůjčení

Rezervace

Vyplňte nezávaznou rezervaci

Předání

Jeden podpis a odjíždíte

Stále vybíráte půjčovnu dodávek v Praze?

V Praze najdete spoustu půjčoven dodávek a proto bychom vám rádi výběr té správné usnadnili. V bodech jsme pro vás připravili seznam nejčastějších "parametrů", podle kterých můžete vybrat nejvhodnější půjčovnu dodávek, která vám bude vyhovovat nejvíce. Věříme, že to bude ta naše.

Moderní vozový park

Pokud se podíváte na nabídku půjčoven, velmi rychle zjistíte, že máte v podstatě 2 možnosti. Buď si za nízkou cenu půjčíte dosluhující vrak a nebo si připlatíte za moderní a zánovní dodávku, na kterou se můžete spolehnout. Záleží čemu dáte přednost.

Na co dodávku potřebujete?

Pravdou je, že pokud budete přepravovat stavební materiály, pak dáte přednost dodávce, na které to už nepůjde svým stavem poznat. Pokud potřebujete přepravit něco, co nechcete zničit, asi bychom volili zánovní dodávku, kterou vám rádi půjčíme.

0% spoluúčast

Některé autopůjčovny mají nižší ceny za pronájem, ale o to vyšší spoluúčast. Tu naši si můžete stáhnout až na nulu. V případě poškození vozidla nebo nehody jde veškerá odpovědnost na nás a vy tak máte jistotu, že nebudete platit další výdaje.

Další řidiči bez příplatku

Bezpečnost našich klientů je vždy na prvním místě, proto si nedokážeme představit, proč bychom po vás měli chtít příplatky za dalšího řidiče, který vás může při delších trasách vystřídat. Kde jinde za příplatek, u nás samozřejmě ZDARMA! Neplaťte za zbytečnosti!

Čas necháme na vás

Dokážeme se vžít do našich zákazníků a proto vás nebudeme omezovat pouze pracovní dobou naší půjčovny. Za příplatek vám předáme, případně i vyzvedneme vůz v podstatě kdykoliv. Vždy záleží na oboustranné dohodě.

Vůz předáme kdekoli

V případě potřeby jsme schopni vyřídit předání klidně u vás doma, v práci nebo na letišti. Vážíme si našich klientů a proto se jim snažíme vycházet vstříc. Za určitých podmínek vám doručíme auto klidně na druhou stranu České republiky.

Zkušenosti klientů

Zapomeňte na reference uvedené na stránkách autopůjčoven. Ilustrační fotografie klientů stažených z internetu a mazání medu kolem pusy. Podívejte se na naše reálné reference zákazníků na našem Facebooku nebo Google profilu.

Bonusový program

Naše ceny jsme díky zodpovědným řidičům nastaveny v poměru na stavu našeho vozového parku opravdu skvěle. To vše díky bonusovému programu, kterým odměňujeme klienty, kteří plní slovo, v našich vozech nekouří a nejezdí jako piráti silnic.

autopůjčovna Praha COM