Podmínky

S ohledem na více variant, které nabízíme posíláme našim klientům přesné znění smlouvy e-mailem ještě před předáním vozu. Naši klienti tak mají čas na to, aby se s nimi seznámili. Naše podmínky jsou přehledné a neobsahují žádné neveřejné přílohy, skryté poplatky nebo cokoliv, čeho by se měli naši klienti obávat.

Maximální transparentnost

Naše autopůjčovna nic neskrývá! Všechny naše podmínky najdete ještě předtím, než si u nás vytvoříte objednávku! Žádné skryté podmínky u nás nenajdete. Seznamte se s našimi obchodními podmínkami, ve kterých najdete i návrhy smluv podle toho, zda jste koncový zákazník (spotřebitel) nebo podnikatel.

Předávací protokol

Součástí každé smlouvy, kterou u nás podepisujete je předávací protokol, ve kterém najdete všechny detaily o vozidle a jeho stavu. Naši správci vozového parku vám dají dostatek času na seznámení se stavem vozidla. Přestože jsou naše vozidla zánovní, je možné, že najdete drobná poškození. Od toho je i předávací protokol, do kterého tyto závady společně zapíšeme.

Focení při předání / vrácení

Kromě předávacího protokolu zaznamenává správce vozového parku stav vozidla i na svém mobilním telefonu a to z důvodu, aby chránil nejen naší autopůjčovnu, ale i vás, klienta. To samé doporučujeme provést i vám a to především proto, abyste měli k dispozici stav při předávání i vrácení. Minimálně se můžete během doby pronájmu ujistit, že drobná vada na kráse už na vozidle byla a neudělali jste ji vy.

Podmínky | Bonusový program

Díky našemu bonusovému programu nabízíme našim klientům ceny, které se musí líbit. Stačí splňovat základní podmínky, které jsou navíc férové. Najdete mezi nimi například zákaz kouření ve vozidle nebo bezpečná jízda. Podrobnosti se dočtete na této stránce.

autopůjčovna Praha COM