Powered by Smartsupp

Podmínky

S ohledem na více variant, které nabízíme posíláme našim klientům přesné znění smlouvy e-mailem ještě před předáním vozu. Naši klienti tak mají čas na to, aby se s nimi seznámili. Naše podmínky jsou přehledné a neobsahují žádné neveřejné přílohy, skryté poplatky nebo cokoliv, čeho by se měli naši klienti obávat.

Maximální transparentnost

Naše autopůjčovna nic neskrývá! Všechny naše podmínky najdete ještě předtím, než si u nás vytvoříte objednávku! Žádné skryté podmínky u nás nenajdete. Seznamte se s našimi obchodními podmínkami, ve kterých najdete i návrhy smluv podle toho, zda jste koncový zákazník (spotřebitel) nebo podnikatel.

Předávací protokol

Součástí každé smlouvy, kterou u nás podepisujete je předávací protokol, ve kterém najdete všechny detaily o vozidle a jeho stavu. Naši správci vozového parku vám dají dostatek času na seznámení se stavem vozidla. Přestože jsou naše vozidla zánovní, je možné, že najdete drobná poškození. Od toho je i předávací protokol, do kterého tyto závady společně zapíšeme.

Focení při předání / vrácení

Kromě předávacího protokolu zaznamenává správce vozového parku stav vozidla i na svém mobilním telefonu a to z důvodu, aby chránil nejen naší autopůjčovnu, ale i vás, klienta. To samé doporučujeme provést i vám a to především proto, abyste měli k dispozici stav při předávání i vrácení. Minimálně se můžete během doby pronájmu ujistit, že drobná vada na kráse už na vozidle byla a neudělali jste ji vy.

autopůjčovna Praha COM