Powered by Smartsupp

Nejčastější dotazy

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky našich klientů. Pokud byste tu nenašeli tu vaši, nebojte se nás kontaktovat. Telefonicky, e-mailem, přes livechat prostě jakkoli. Rádi vám na vaše dotazy zodpovíme.

Proč je možná pouze závazná rezervace?

Jako jedna z mála autopůjčoven máme naše podmínky zcela transparentní a cenovou nabídku pronájmu získáte jednoduše přes online kalkulaci u každého vozu. Nezávazné poptávky jsou zbytečné.

Proč je lepší zaplatit kartou?

Platba přes zabezpečenou platební bránu je nejrychlejší způsob, jakým lze provést platbu a zajistit si tím rezervaci vybraného vozu. Platba převodem může zabrat i 24 hodin!

Mohu si vybrat vůz až na místě?

Bez předchozí domluvy na čísle 608 111 120 nás prosím zbytečně nenavštěvujte. Můžete přijít zrovna v okamžik, kdy budou všichni naši kolegové mimo naší pobočku.

Mohu platit až na místě?

Samozřejmě, ale pouze z aktuálně dostupných vozů. I proto vřele doporučujeme provést rezervaci na našich stránkách s okamžitou platbou.

Lze platit kartou na pobočce?

Samozřejmě! Na naší pobočce můžete platit kartou nebo hotově. Na našich stránkách pak můžete platit přes platební bránu nebo převodem (k dispozici je i QR kód).

Jaké jsou storno podmínky?

Naše storno podmínky jsou zahrnuty ve všeobecných obchodních podmínkách a jsou zcela transparentní. Abychom předešli budoucím komplikacím, nezapomeňte si je důkladně nastudovat.

Kdy se platí kauce?

Kauce se platí až při předání vozidla. Podrobnosti najdete na této stránce. Jsme zcela transparentní.

Lze platit kauce kartou?

Ano, ale s ohledem na 3% bankovní poplatek doporučujeme platbu hotově nebo převodem. Více informací se dočtete této stránce.

Kdy dojde k vrácení kauce?

Kauce se vrací po vyúčtování, tedy nejpozději do 14 dnů od vrácení vozidla. Snažíme se však zajistit vyúčtování co nejdříve. Podrobnosti najdete na této stránce.

Jaký je kilometrový limit v ceně?

Při zapůjčení vozu do 29 dní je denní limit 200 kilometrů. Při zapůjčení na 30 dní a déle je denní limit 100 kilometrů s ohledem na nejnižší možnou sazbu.

Jsou auto pojištěná?

Samozřejmě! Protože půjčujeme zánovní vozidla, mají naše vozidla jak povinné ručení, tak i automaticky havarijní pojištění - all risk. Vřele však doporučujeme našim klientům zvážit možnost připojištění s 0% spoluúčastí. 10% z milionu je 100 tisíc!

Jaká výše je spoluúčasti?

Spoluúčast vozidel je minimálně 10% a 30 000 Kč. Vyšší může být pouze na minibusy a prémiové vozy, mezi které patří Audi eTron nebo BMW X5, tam je spoluúčast až do výše 100 000 Kč. Pro bližší informaci si prosím zavolejte na 608 111 120.

Můžeme jet s vozem do zahraničí?

Naše klienty samozřejmě neomezujeme a cestování do zahraničí povolujeme. Přesto nás prosím vždy o cestě předem informujte. Stejně tak nás informujte o dalších řidičích. Jejich jména musí být zahrnuty ve smlouvě.

Jsou pojištěná i kola s pneumatikami?

Bohužel poškození kol a pneumatik pojištění nehradí. Tento druh poškození je zahrnut ve výlukách pojišťovny. Proto našim klientům doporučujeme v případě parkování u obrubníků dbát vyšší opatrností nebo volbu ideálnějšího parkovacího místa.

Jsou auto pojištěná?

Samozřejmě! Protože půjčujeme zánovní vozidla, mají naše vozidla jak povinné ručení, tak i automaticky havarijní pojištění - all risk.

Mají auta dálniční známky?

Všechna auta v naší autopůjčovně mají dálniční známky platné v Česku. Některá i v Rakousku a jiných zemí EU.

Dostanu auto s plnou nádrží?

Naše auta předáváme zásadně s plnou nádrží. Při vrácení auto prosím vždy dotankujte. Čerpací stanice je vždy kousek.

Lze platit kartou?

Samozřejmě, u nás můžete platit hotově i kartou. Kauce lze platit hotově nebo blokací na vaší kartě. Je to na vás.

Kolik stojí další řidič?

Neúčtujeme si žádné poplatky za povolení více řidičů! Můžete jich mít tolik, kolik se do auta vleze osob. Bezpečnost na prvním místě!

Jsou auta zabezpečené?

Všechny naše vozidla jsou vybaveny bezpečnostním systémem SHERLOG, díky kterému mají naši klienti klidný spánek.

Musím vracet auto čisté?

Auto vám předáváme vždy čisté a vydesinfikované a v tomto stavu ho od vás přebíráme zpět. Abychom ušetřili vaše náklady a starosti s mytím a desinfekcí, zajistili jsme výraznou slevu na mytí i desinfekci u Automyčky EXPRESS v OC Novodvordská Plaza (zde i auto vracíte). Podrobnosti a cenu mytí najdete zde.

Co když budu mít nehodu?

Ať už jste nebo nejste viníkem nehody, vždy musíte zavolat policii, která s vámi událost sepíše. Nezapomeňte si celou událost nafotit, případně i natočit a sepsat protokol dopravní o nehodě. Pokud to situace dovoluje, zavolejte nám, abychom vám mohli případně pomoci s řešením této nepříjemnosti.

Mají vozidla tažné zařízení?

Informaci o tažném zařízení (včetně nosnosti) najdete v detailním profilu každého auta ve vozovém parku. Stačí si jen vybrat.

Umíte zajistit autopříslušenství?

Ano, kromě zánovních vozů vám nabízíme i autoboxy nebo nosiče na kola. Více informací najdete v sekci autopříslušenství.

Co když budu mít nehodu?

Ať už jste nebo nejste viníkem nehody, vždy musíte zavolat policii, která s vámi událost sepíše. Pokud je to možné, zavolejte nám

Mohu ve vozidle kouřit?

NE a děkujeme, že naše podmínky respektujete. Navíc od nás dostanete díky bonusovému programu slevu!

Mohu přepravovat v autě psa?

Samozřejmě. Přeci ho nenecháte doma. Jenom prosím ve vlastním zájmu auto před vrácením vyčistěte od chloupků.

Mají auta zimní/letní pneumatiky?

Ano. Auto od nás vždy dostanete s pneumatikami podle ročního období a ve skvělém stavu. Nikdy bychom neohrozili vaše zdraví!

Jaké doklady k pronájmu potřebuji?

K podpisu smlouvy potřebujete dva platné doklady totožnosti. Řidičský průkaz + občanský průkaz (případně pas). Podnikatelé pak navíc výpis z rejstříku.

autopůjčovna Praha COM