Bonusový program

Chcete ušetřit při pronájmu auta v naší autopůjčovně? Pak věnujte pozornost informacím na této stránce. Stačí dodržovat naše férové podmínky a bonusový program je splněn. Nehledejte v tom nic složitého, budeme k vám upřímní a se vším vás seznámíme.

Proč jsme zavedli bonusový program?

Chceme zvýhodnit naše slušné klienty lepší cenou a věřte, že vás budeme odměňovat velmi rádi. Náš bonusový program vznikl v reakci na neukázněné a problémové zákazníky, kteří se k našemu majetku chovají nevhodně a způsobovali nám svým jednáním zbytečně škody, které jsme kvůli nim museli řešit. Co tím myslíme? Hned vám to vysvětlíme.

Zdůrazňujeme, že našim zájmem není vydělávat peníze na problémových zákaznících, ale současně kvůli nim nechceme zvyšovat ceny a tím znevýhodnit slušné klienty, kterých si vážíme. Abyste správně pochopili o co nám konkrétně jde, vytvořili jsme 2 vzorové řidiče - Adama a Michala. Oba dva si půjčili na 7 dní vůz Škoda Kodiaq v maximální výbavě Laurin & Klement a najeli do 1 400 km.

Adam

Adam se chová jako férový zákazník, který v autě nekouří, jezdí až na pár drobností jako slušný řidič a co jsme si domluvili, to i platí. Adam nám vrátil po 7 dnech vůz a protože neměl moc času, zaplatil nám 2 000 Kč bez DPH za kompletní vyčištění vozu. Přestože najel Adam přes 1 000 km, ani bychom to na autě nepoznali. Adam splnil naše férové podmínky a proto dostal v rámci bonusového programu bonusovou cenu z pronájmu. Adam i naše půjčovna jsou spokojeni.

Adam zaplatil za 7 dní 16 931 Kč

Michal

Michal se rozhodl ignorovat naše podmínky a po celou dobu v našem vozidle kouřil. Současně opakovaně i přes naše upozornění porušoval předpisy o více, než 20km/h ve městě a více, než 30km/h mimo obec a častou akcelerací a brzděním téměř znehodnotil brzdový systém a pneumatiky půjčeného auta. Vůz vrací po 1 400 km ve stavu, jak kdyby s ním najel 15 tisíc kilometrů a tím zvýšil výdaje za jeho servis. Protože Michal nesplnil naše bonusové podmínky, se kterými jsme ho seznámili a jsou i ve smlouvě, platí plnou cenu.

Michal zaplatil za 7 dní 33 862 Kč

#1 Zákaz kouření

V našich autech platí zákaz kouření a užívání tabákových výrobků. Důvod je více, než pochopitelný. Nechceme předávat dalším klientům vůz v jiném než perfektním stavu. Kromě porušení našich podmínek a ztráty možnosti využít bonusový program můžeme zákazníkovi naúčtovat podle platné smlouvy pokutu ve výši 2 500 Kč, která slouží k vyčištění vozidla specializovanou firmou a k nákladům tomu určeným.

Děkujeme, že v našich vozidlech nekouříte a respektujete nás i naše další klienty.

#2 Nebezpečná jízda

Všichni máme svou rodinu a máme ji rádi. Nikdo nechceme o své blízké přijít kvůli agresivní a nebezpečné jízdě jiného řidiče. Věříme, že pro skvělý pocit z jízdy v našich luxusních autem není potřeba porušovat rychlost o 50 km/h a být pro své okolí nebezpečný. V našich vozidlech máme zabudovaný GPS systém kvůli zabezpečení proti krádeži. V žádném případě nesledujeme jízdu našich klientů, ale máme nastavené automatické upozornění, které nám oznámí příliš rychlou jízdu. Toto upozornění přeposíláme rovnou klientům s upozorněním.

Poznámka: jako nebezpečnou jízdu nepočítáme zvýšení rychlosti nad povolené limity, ke kterému dochází kvůli běžnému předjíždění. Našich klientů si opravdu vážíme a nebudeme dělat žádné "tytyty" kvůli situaci, kdy na to člověk musí prostě šlápnout, ale nebudeme respektovat klienty, kteří opakovaně hazardují s životy ve svém okolí a našim majetkem.

Příklad: Klient i přes SMS zprávu, kterou jsme mu zaslali opakovaně porušoval silniční předpisy rychlostí až 120 km/h v obci! O takové klienty nestojíme!

Kromě nebezpečného chování na silnici, pro které v případě opakování neexistuje omluva dochází také ke zvýšení výdajů samotného provozu vozidla. Určitě pochopíte, že neustálá akcelerace snižuje životnost pneumatik a současně i opakované prudké brzdění ze 180km/h na 90km/h nepřispívá ani brzdám.

Naším cílem není hrát si na dálniční policii a vystavovat klientům pokuty za rychlost. Chceme mít spokojené klienty, kteří respektují ostatní řidiče a současně nám nezvyšují servisní náklady. Slušný řidič u nás zaplatí bonusovou sazbu. Pro piráty však neplatí.

#3 Respektujeme jeden druhého

Ke všem našem klientům se chováme profesionálně a vážíme si každého z nich bez ohledu na to, jakou značku vám zrovna půjčujeme. Pokud budete respektovat férovou smlouvu, která nezahrnuje nic neobvyklého, dokážeme vám nabídnout bonusovou cenu v rámci bonusového programu. Je to prosté a jednoduché. Stejně, jako plníme naši dohodu my, očekáváme to stejné od našich klientů. Co to pro nás znamená?

Klientům například nezakazujeme vycestovat s autem mimo Českou republiku, chceme o tom však z bezpečnostních důvodů vždy vědět. Má to výhodu i pro naše zákazníky. Díky zabezpečovacímu systému zjistíme, že se vůz blíží ke státním hranicím a dokážeme tak rychle identifikovat případnou krádež, o které ani samotný klient nemusí vědět. O to víc nás mrzí, pokud nám klient tvrdí, že do zahraničí nepojede a bez jediné zprávy nebo zavolání je s autem v Německu.

Mezi další příklad, kdy máme pocit, že nefunguje respekt jeden k druhému je porušení dohody s klientem. Může se stát cokoliv, dokážeme pochopit a mávnout rukou nad spoustou situací, pokud nám však v den předání nebudete brát telefon, my nebudeme vědět, co se děje a druhý den nám zavoláte, jakoby se nic nedělo, vnímáme to jako problém. Stejně jako dodržujeme naši dohodu my, čekáme to stejné od vás. Podle nás je to fér.

#4 Vrácení nepoškozeného vozu

Abyste dosáhli na náš férový BONUS program, musíte auto vrátit nepoškozené, respektive ve stejném stavu v jakém jsme vám vůz předávali. V případě jakéhokoli poškození totiž vznikají navíc náklady spojené s opravou vozidla.

Nic víc, nic míň

Možná jste to ani nečekali, ale získat bonusovou cenu v rámci bonusového programu není nic složitého. Stačí jen dodržovat podmínky, které si smluvně potvrdíme. Záleží jen na vás, jestli chcete být pirát nebo chcete ušetřit a budete slušným řidičem i člověkem. Než abychom ceny sjednotili a znevýhodnili slušné řidiče, připravili jsme ceníky dva.

Běžný ceník

Při porušení našich základních podmínek, které nejsou nijak složité nebo omezující bude k bonusové sazbě doúčtován doplatek ve výši 100%. Místo bonusové sazby ve výši 5 000 Kč tak zaplatíte o 5 000 Kč více. Volba, za jakou sazbu budete jezdit je pouze na vás.

autopůjčovna Praha COM