Powered by Smartsupp

Luxusní auto na svatbu

Svatební den má patřit mezi nejkrásnější dny ve vašem životě, tak proč si neudělat radost a nepůjčit si něco luxusnějšího? Ať už pro ženicha či pro nevěstu (nebo pro oba), v našem vozovém parku máme připravené zánovní vozy, ve kterých si cestu k oltáři určitě zpříjemníte.

Nabídka aut na svatbu

Škoda Octavia 4 Kombi

Škoda Octavia 4 RS Kombi

Diesel 5 osob Automat
od 699 Kč / den
Škoda Superb IV combi

Škoda Superb IV Combi

Diesel 5 osob Automat
od 999 Kč / den
Škoda Kodiaq RS

Škoda Kodiaq RS

Diesel 7 osob Automat
od 899 Kč / den
Mini Cooper Clubman

Mini Cooper Clubman

Diesel 4 osoby Automat
od 799 Kč / den
Mini Cooper Cabrio

Mini Cooper Cabrio

Diesel 4 osoby Automat
od 1 599 Kč / den
BMW X5

BMW X5

Diesel 5 osob Automat
od 1 099 Kč / den
Audi e-tron

Audi e-tron

ELE 5 osob Automat
od 3999 Kč / den

Proč auto na svatbu z naší autopůjčovny?

Čistota

Dbáme na maximální čistotu našich vozidel. Využíváme služeb profesionáního ručního mytí, které navíc nabízíme také našim klientům za bonusovou cenu. Nejen, že od nás dostanete vždy čistý vůz, ale současně vás umíme zbavit otravného mytí interiéru a exteriéru. Místo čištění vozu se raději věnujte své drahé polovičce.

Zánovní auta

Nabízíme pouze zánovní vozy s nízkým nájezdem a v nastandardní výbavě. Nikdy bychom neposadili našeho klienta do vozu, na který by se nedalo spolehnout. I proto se k nám naši klienti rádi vracejí. Pokud hledáte kvalitní vůz, kterým chcete cestovat během vaší svatby, nebojte se na nás obrátit.

Velký výběr

Můžeme vám doporučit BMW X5 v m-paketu nebo třeba MINI COOPER Cabrio, ale v naši nabídce toho najdete samozřejmě mnohem více aut. Podívejte se na náš vozový park, určitě si vyberete.

Skvělá cena

V rámci našeho bonusového programu nabízíme naše auta za bonusovou cenu. Stačí, abyste v našich vozech nekouřili a nejezdili jako piráti. V obou případech nám totiž vznikají zbytečné náklady.

Pár tipů nejen pro novomanžele

Doprava hostů

Zajistěte pro své hosty přepravu moderními minubusy. Podívejte se na naší nabídku aut pro 9 osob, pokud můžeme doporučit, tak jednoznačně nejnovější Volkswagen Caravelle T6.1 (model 2020) v prodloužené verzi, do kterého se vlezou i všechny jejich dary.

Překvapení od svědků

Pokud nevíte, co darovat jako svědek ženichovi nebo nevěstě, MINI COOPER Cabrio bude určtě parádní překvapení! Kdo by nechtěl k oltáři dojet stylově se střechou dolů? Pro milovníky SUV pak určitě neuděláte chybu s BMW X5. Darujte jim zážitek, na který nikdy nezapomenou!

autopůjčovna Praha COM
autopůjčovna Praha COM