Powered by Smartsupp

Expresní přistavení vozu po Praze

Protože chceme poskytovat profesionální služby pro naše náročné klienty, nabízíme kromě bezplatného vyzvednutí vozu na našich pobočkách také expresní přistavení vozu přímo ke klientovi. Dokážeme si totiž představit, že zrovna neseženete hlídání pro své děti nebo se vám to časově kvůli vaší pracovní vytíženosti nehodí a proto věříme, že tuto službu oceníte. Za expresní přistavení jsme stanovili poplatek ve výši 1999 Kč bez DPH.

Alternativou je pak možnost využít některou z TAXI služeb, která vás ze všech koutů Prahy doveze.

Proč auto od nás?

Všechny nabízené vozy dobře známe, protože jsme je nabízeli našim klientům, kteří využívají našich služeb autopůjčovny. Oproti běžným autobazarům a jiným prodejcům přesně víme, co Vám nabízíme. Na všechny vozy máme tovární záruku! Staří i nájezd najdete přímo v detailu vozidla včetně fotografií a technické specifikaci. Neprodáváme ani nevykupujeme cizí auta!

Vozy, které neprodáme do 14 dní od jejich vystavení končí v jiných autobazarech s vysokou přirážkou! Nakupujte chytře! Nakupujte od nás.

Zarezervujte si svůj vůz

V nabídce "Brzy v prodeji" najdete auta, která si můžete zarezervovat už dnes! Pokud s nákupem vozu nespěcháte, je to ideální způsob jak si zajistit váš nový vůz za nejlepších podmínek. Stačí nám složit zálohu 100 000 Kč a vůz vám podržíme. Garantujeme vám maximální kilometrový nájezd uvedený v detailu nabídky.

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Proč využít naše služby?

S dlouhodobým pronájmem aut máme díky našim klientům bohaté zkušenosti. nejen, že dokážeme zapůjčit vůz za zvýhodněných podmínek pro jednotlivce, zvládneme připravit skvělou nabídku na řešení celého vozového parku pro firemní zákazníky.

Někteří začínající podnikatelé nebo firmy mohou mít problém se schvalováním úvěrů na vozový park a proto často využívají našich služeb. Postupem času pak sami zjistí, že dlouhodobý pronájem je pro ně mnohem výhodnější, než kdyby vozidla sami vlastnili.

Uvidíte, že jakmile jednou vyzkoušíte naše služby v oblasti dlouhodobého pronájmu, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Rychlé schválení

Oproti leasingovým a bankovním společnostem je u nás schválení opravdu rychlé. Stačí nám sdělit vaše požadavky a do pár hodin máte naši nabídku v e-mailu. Nepotřebujete 20 aut, abyste získal výhodnou cenu.

Přehledné a férové podmínky

Na seznámení s našimi podmínkami od nás dostanete tolik času, kolik jen budete potřebovat. Chceme poskytovat pouze služby, ke kterým se budou naši klienti rádi vracet. Žádné skryté poplatky nebo nečitelná velikost písma.

Oblíbená forma financování

Firmy, ale i soukromé osoby postupem času zjišťují, že vlastnit vůz není tak výhodné, jak se může zdát. Za měsíční splátku máte vše v jednom a víte, že nebudete platit nic navíc. Je to jednoduché a praktické. Vyzkoušejte nás!

S novým za cenu ojetého

S ojetým autem vznikají rizika vysokých investic a nová jsou zase mnohdy finančně nedostupná. S námi jezdíte s novými nebo zánovními auty za ceny ojetých. V podstatě můžete mít každých několik měsíců nové, záleží jen na vás!

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Půjčit si u nás auto je jednodušší, než se vůbec může zdát. V průměru jsme schopni vyřídit předání vozu do 60 minut od přijetí objednávky. I na letiště!

Výběr

Vyberte si vozidlo k zapůjčení

Rezervace

Vyplňte nezávaznou rezervaci

Předání

Jeden podpis a odjíždíte

Stále vybíráte autopůjčovnu?

V Praze najdete spoustu autopůjčoven a společností, které nabízejí dlouhodobý pronájem, operativní leasing nebo jiné financování a proto bychom vám rádi výběr ten správný výběr usnadnili. V bodech jsme pro vás připravili seznam nejčastějších "parametrů", podle kterých můžete vybrat autopůjčovnu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Věříme, že to bude ta naše.

Kilometrový nájezd

S každým ujetým kilometrem samozřejmě ztrácí vůz na hodnotě, proto se zamyslete, kolik km měsíčně najedete, abyste zbytečně nedopláceli za vyšší, než domluvený nájezd. U nás je i sazba za vyšší nájezd férová. Nechte si zpracovat nabídku a uvidíte!

Čekací doba

Je zcela běžné, že na některá auta musíte čekat i několik měsíců! Máte čas na dodání auta nebo potřebujete auto hned? My máme k dispozici auta v podstatě okamžitě! Podívejte se na naši nabídku aut. Nevybrali jste si? Kontaktujte nás. Vůz pro vás zajistíme!

Další řidiči bez příplatku

Naše klienty neomezujeme počtem řidičů ani jim neúčtujeme za další žádné poplatky. Je na vás, jestli necháte auto řídit svou manželku, svého přítele, švagra nebo třeba kamaráda. S námi zapomeňte na absurdní příplatky. Jsme tu pro vás a jsme tu rádi!

Spoluúčast a pokuty

Dávejte velký pozor na to, co podepisujete! Známe případy, kdy při vrácení vozu v rámci operativního leasingu bylo klientovi naúčtování 200 tisíc za kosmetické vady na karoserii a v interiéru. To se u nás nestane! Chceme si klienty udržet, ne naštvat!