Powered by Smartsupp

Flexibilní pronájem

Zapomeňte na operativní leasing a s ním spojené dlouholeté upisování! S našim FLEXIBILNÍM PRONÁJMEM získáte skvělé podmínky pronájmu už od 2 měsíců! Nejlepší řešení v okamžiku, kdy čekáte na dodání nového vozu nebo nevíte, na jak dlouho budete vůz potřebovat. Samozřejmostí naší autopůjčovny jsou zánovní vozy v nadstandardních výbavách, pravidelný servis v autorizovaných servisech a profesionální přístup.

Skvělé podmínky už po 2 měsících

Nemusíte podepisovat několikaletou smlouvu, abyste získali skvělé podmínky! U nás můžete vrátit vůz bez smluvních pokut už po 2 měsícich! Jednoduše řečeno, tato nabídka platí při zapůjčení vozu minimálně na 2 měsíce. Pokud potřebujete zapůjčit vůz na kratší dobu, využijte našeho krátkodobého pronájmu. Po uplynutí této lhůty už můžete vrátit vůz kdykoli. Zaplatíte tak po této době pouze za dny, ve kterých jste vůz využívali.

Auto bez starostí a příplatků

Naše zákazníky nelákáme na nesmyslně nízké ceny, které při konfiguraci záhadně narůstají. Náš flexibilní pronájem nabízí komfortní řešení pro zákazníky, kteří požadují maximální servis a proto všechny naše ceny zahrnují pravidelný servis v autorizovaném servisu, sadu letních i zimních pneumatik, dálniční známku a samozřejmě i povinné ručení a havarijní pojištění.
Nabídka vozů

Pro zobrazení kompletní nabídky klikněte na požadovaný vůz.

Škoda Kamiq Monte Carlo

Škoda Kamiq

Benzín 5 osob Automat
od 15 990 Kč / měsíc
Škoda Karoq Sportline

Škoda Karoq Sportline

Benzín 5 osob Automat
od 17 990 Kč / měsíc
Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq Sportline

Diesel 5 osob Automat
od 26 990 Kč / měsíc
Škoda Karoq Sportline

Škoda Octavia

Diesel 5 osob Automat
od 18 990 Kč / měsíc
Škoda Octavia RS

Škoda Octavia RS

Benzín 5 osob Automat
od 22 990 Kč / měsíc
Škoda Kodiaq

Škoda Superb L&K

Diesel 5 osob Automat
od 26 990 Kč / měsíc

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

vozy Škoda Kodiaq

Okamžitě k odběru!

Naše autopůjčovna nabízí pouze vozidla, která jsou SKLADEM a IHNED k dispozici. Žádné sliby, prodlužování dodacích lhůt a zdlouhavé čekání na vůz.

Jako jedna z mála půjčoven prezentujeme náš vozový park reálnými fotkami! Nenechte se nalákat na nabídky od firem, které pouze slibují!

Vůz vám po předchozí dohodě můžeme přistavit do 90 minut!

Auta v nadstandardní výbavě

Vozy ve výbavách Monte Carlo nebo Sportline nemůžete srovnávat s těmi v základní výbavě a proto nikdy nebudeme patřit mezi nejlevnější autopůjčovny v Praze. Chceme nabízet pouze nadstandardní služby, profesionální servis a k tomu jsou potřeba i nejlépe vybavená vozidla.

A právě proto nesrovnávejte naši nabídku vozidel s těmi "nejlevnějšími".

Pokud chcete, aby vaši zaměstnanci podávali maximální výkony, nešetřete při výběru firemních vozidel a potěšte je nadstandardně vybaveným vozem od nás.

vozy Škoda Kodiaq
vozy Škoda Kodiaq

Zavolejte si o více informací

Naše nabídka flexibilního pronájmu je připravena pro firmy, které působí pouze na území České republiky a současně není určena pro řidiče taxi a jiných kurýrních služeb.

Abychom mohli poskytovat pouze aktuální informace, písemné nabídky v současné době nezpracováváme, ale sdělujeme je pouze telefonicky na čísle +420 602 529 916 a jsou vždy platné pouze v den, kdy zavoláte.

Ve vlastním zájmu vám doporučujeme, abyste si o aktuální nabídku zavolali co nejdříve.

+420 602 529 916

Podrobnosti o aktuální nabídce vozidel získáte výhradně na uvedeném telefonním čísle. Těšíme se na spolupráci!

Proč využít dlouhodobý pronájem u nás?

S dlouhodobým pronájmem aut máme opravdu bohaté zkušenosti a proto dokážeme našim klientům splnit přesně to, co od nás očekávají. Zvýhodněný pronájem u nás můžete využít už při pronájmu od 31 dní. Čím déle budete naše služby využívat, tím lepší podmínky budou.

Naše služby v oblasti financování firemních vozidel využívají například i startupy, které nesplňují přísná kritéria jiných firem a přitom auta opravdu potřebují. S námi můžete podepsat smlouvu klidně na 2 měsíce! Nemusíte se upisovat na zbytečně dlouhé období, které pro vás může být rizikové v případě, že se vaše podnikatelské plány nebudou vyvíjet podle vašich představ.

Rychlé schválení

Oproti leasingovým a bankovním společnostem je u nás schválení opravdu rychlé. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše požadavky. Na schválení nám stačí jeden telefonát. Už žádné zbytečné čekání na zamítnutí žádosti!

Přehledné a férové podmínky

Jsme maximálně transparentní. Všechny podmínky i smlouvy jsou k dispozici přímo na našich webových stránkách. Chceme poskytovat pouze služby, díky kterým se k nám budou naši klienti rádi vracet. Konec nepřehledným smlouvám a skrytým poplatkům.

Oblíbená forma financování

Firmy, ale i soukromé osoby postupem času zjišťují, že vlastnit vůz není tak výhodné, jak se může zdát. Za měsíční splátku máte vše v jednom a víte, že nebudete platit nic navíc. Je to jednoduché a praktické. Navíc auto nemusíte mít několik let!

S novým za cenu ojetého

S ojetým autem vznikají rizika vysokých investic a nová jsou zase mnohdy finančně nedostupná. S námi jezdíte s novými nebo zánovními auty za ceny ojetých a s plným servisem. V podstatě můžete mít každých několik měsíců nové, záleží jen na vás!

autopůjčovna Praha COM

AUTOPŮJČOVNA PRAHA | Jak si objednat auto?

Pro aktuální nabídku vozidel v rámci flexibilního pronájmu nás prosím kontaktujte na čísle +420 602 529 916 nebo emailem na info@autopujcovnapraha.com.