Powered by Smartsupp

Připojištění nulové spoluúčasti

Autonehoda

Všechna naše vozidla jsou havarijně pojištěná s 10% spoluúčastí. Minimální výše spoluúčasti je vždy individuální s ohledem na typ vozu. S ohledem na náš zánovní vozový park je vždy potřeba počítat, že při totální škodě může jít výše spoluúčasti i do stovek tisíc korun. A právě proto našim zákazníkům nabízíme možnost sjednání připojištění nulové spoluúčastí.

Za poplatek, který činí 50% nájemní sazby, se tak můžete zbavit odpovědnosti v případě zaviněné dopravní nehody. Více je někdy méně.

Věnujte prosím pozornost informacím uvedených níže.

Jak postupovat v případě nehody?

V případě jakékoli dopravní nehody (nezáleží kdo je viník) je bezpodmínečně nutné u vozidla z autopůjčovny zavolat policii. Pozor! Na výši škody nezáleží! Nezapomeňte nás ani o této skutečnosti informovat.

Nacouvali jste do značky?

I při menší škodě je nutné zajistit podklady pro pojišťovnu. Vyfoťte místo, kde ke škodě došlo, zapište si datum a čas a nezapomeňte nás o této skutečnosti informovat. Nespoléhejte se na řešení až při vrácení vozidla!

Zničený interiér pojišťovna nezaplatí!

Sjednáním připojištění nulové spoluúčasti se nezbavujete odpovědnosti za slušné chování ani neruší podmínky nájemní smlouvy! Propálené a polité sedačky, zakouřený interiér, potrhané kožené čalounění ani nic podobného nelze uplatnit jako škodu, která by mohla být hrazena v rámci pojistné události. Navíc nejde v těchto (a podobných) případech počítat s naší bonusovou sazbou, kterou od nás dostanou pouze zákazníci, kteří respektují naše férové podmínky.

Osekaná kola ani pneumatiky pojišťovna nezaplatí!

Dbejte prosím ve vlastním zájmu zvýšené opatrnosti i při parkování vozidla. K odření litých kol o obrudník dochází v 99% při nepozorném parkování. Přitom se stačí podívat do zpětného zrcátka, případně, pokud si na podélné parkování u obrubníku netroufáte, vyhledejte jiné místo pro bezpečné zaparkování. Pojišťovna (ani při nulové spoluúčasti) vám bohužel nezaplatí proraženou pneumatiku. Poškození kol patří mezi výluky pojišťoven a právě proto vás na to i upozorňujeme.

Více, je někdy méně. Ukázka z praxe.

Není nic lepšího, než si výhodu nulové spoluúčasti ukázat na příkladu z naší praxe. Tento příběh není smyšlený, ale opravdu se stal.

Klient si u nás zapůjčil na prodloužený víkend vůz Škoda Karoq. Při sazbě 999 Kč (v rámci BONUS programu) se při pronájmu na 5 dní jednalo o částku 4 995 Kč bez DPH. Připojištění nulové spoluúčasti bylo pouze 2 498 Kč bez DPH. I přes naše doporučení se rozhodl, že tyto peníze "ušetří", protože za posledních 10 let neměl jedinou nehodu.

Druhý den, v sobotu nám volal, že měl dopravní nehodu při které byl viníkem. S ohledem na poškození vozu rozhodla pojišťovna, že se jedná o totální škodu a při hodnotě vozu 750 000 Kč tak musel zákazník uhradit 10% spoluúčasti ve výši 75 000 Kč. Vidíte ten rozdíl? Nebylo lepší si připlatit 2498 Kč bez DPH (3 023 Kč s DPH)? Bylo a moc dobře o tom věděl i náš klient.

srdce Šťastnou cestu!

Ať už se rozhodnete sjednat připojištění nulové spoluúčasti nebo si "vystačíte" se základním havarijním pojištěním s 10% spoluúčastí, vždy vám přejeme šťastnou cestu a nezapomeňte, že Autopůjčovna Praha s.r.o. je tu vždy pro vás a proto nás neváhejte v případě nouze kontaktovat na čísle +420 608 111 120.