Powered by Smartsupp

Autopůjčovna Praha | Škoda Octavia 4 Kombi

Kategorie: Škoda | Kombi | Diesel

Škoda Octavia Combi
Počet dní 1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 29 dní30 - 60 dní61 dní a více
Denní sazba 1 599 Kč 1 199 Kč 999 Kč 899 Kč 799 Kč 799 Kč

Kauce nápověda od 10 000 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Počet dníDenní sazba
1 - 2 dny1 599 Kč
3 - 4 dny1 199 Kč
5 - 14 dní999 Kč
15 - 29 dní899 Kč
30 - 60 dní799 Kč
61 dní a více799 Kč
Kauce nápovědaod 10 000 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

palivo
Diesel
počet osob
5
řazení
Manuál
pohon
Přední
výkon
110kW
objem
1968ccm
rok
2021
barva
Bílá

Škoda Octavia Combi

Termín zapůjčeníTermín vráceníNájemné:

0 dní (0 Kč/den) = celkem 0 bez DPH

Volné kilometry v ceně:

0 km

+ poplatek - předání mimo pracovní dobu - 999 Kč bez DPH

+ poplatek - vrácení mimo pracovní dobu - 999 Kč bez DPH

Místo předání

Novodvorská 1800/136, Praha 4 - Braník

Pujmanové 1753/10a, Praha 4 - Nusle

Adresa předání

Místo vrácení

Adresa předání

Doplatek 0

Cesta do zahraničí?

S našimi vozy můžete samozřejmě vycestovat bezplatně i mimo ČR,
jen vám musíme připravit povolení k výjezdu z ČR.

Cílová destinace

0% spoluúčast

Základní havarijní pojištění se spoluúčastí je samozřejmě již v ceně.
Pro náročnější klienty nabízíme možnost sjednat 0% spoluúčasti.

Doplatek za 0% spoluúčast + 0

Neomezené kilometry

Pokud vám nestačí povolený nájezd (viz. výše), můžete si zakoupit
za poplatek balíček s neomezeným počet najetých kilometrů.

Mytí vozidla

Vůz vám předáváme vždy čistý a ve stejném stavu
ho i vracíte. Mytí před vrácením můžeme zajistit za vás.

Neomezené kilometry + 0

Mytí vozu + 0

Jméno a příjmení

Telefon

E-mail

IČO

Kód poukazu ?

Celková cena bez DPH 0

Celková cena s DPH 0


Základní sazba 0 Kč bez DPH

Základní sazba 0 Kč včetně DPHZÁVAZNÁ REZERVACE

Co když bude vůz obsazený?

Po přijetí závazné rezervace ověříme dostupnost vybraného vozu. V případě nedostupnosti nabídneme jiný nebo vám vrátíme celou platbu v plné výši.

Garance 100% spokojenosti

Pro zákazníky, kteří provedli závaznou rezervaci, máme v případě neočekávaných situací připraven vůz stejné kategorie s podobnou vnitřní výbavou!

platba kartou

Platba kartou

Klienti, kteří zaplatí nájemné kartou mají přednostní vyřízení objednávky i odbavení.
Tuto metodu doporučujeme!

platba kartou

Platba převodem / QR

Rezervaci vám potvrdíme po připsání platby na náš účet. Doporučujeme pouze v případě, kdy je termín zapůjčení minimálně 3 pracovní dny od platby.

platba kartou

Platba na pobočce

Rezervační zálohu můžete zaplatit po předchozí dohodě i na naší pobočce. Vůz je rezervován až v momentě zaplacení!

V současné době neprovádíme blokace vozidel bez provedené platby nebo připsání peněz na náš účet..

Informace o způsobu složení i vrácení kauce najdete na této stránce.

Vyberte způsob úhrady nájmu

Instrukce k platbě získáte po odeslání rezervace.

Prostor pro zprávu

Pokud nám chcete cokoli sdělit, napište to prosím do prostoru pro zprávu.

Odesláním závazné rezervace souhlasíte s všeobecnými podmínkami, reklamačním řádem a se zásadami o zpracování osobních údajů.

Škoda Octavia IV Kombi - skvělá volba!

Hledáte k zapůjčení prostorný vůz plný nejmodernější technologie za skvělou cenu? Nová Škoda Octavia 4 ve verzi kombi splňuje ještě mnohem více! Dovolte nám představit tento oblíbený vůz, který u nás dostanete za opravdu výhodnou cenu.

Úsporný motor s manuální převodovkou

Pokud si u nás nechcete zrovna půjčit nějaký sportovní vůz, jakým je například MINI COOPER Cabrio s benzínovým motorem, určitě dáte přednost nové Octavii s dieselovým motorem 2.0TDi o výkonu 110kW, se kterým nebudete mít problém jezdit i při plném obsazení pod 5 litrů na 100 kilometrů!

Kožené odvětrávané sedačky

Pravděpodobně na internetu najdete půjčovnu aut, která bude mít lepší ceny, ale bude mít i podobnou výbavu? My vás totiž posadíme do skvěle vybaveného vozu! U tohoto vozu na vás čekají kožené sedačky s odvětráváním (samozřejmě i s vyhříváním), které jsou pohodlné v létě i v zimě. Už žádné zpocené záda v horkých dnech nebo studená kůže v zimním období. Vyhřívané jsou samozřejmě i zadní sedačky.

A co se týče nastavení sedaček? Žádnou páku nehledejte, polohu si nastavíte pomocí tlačítek a pokud se budete střídat při řízení, můžete se těšit na paměťové sedačky.

Adaptivní tempomat a Lane a Side Assistant

Pokud jste ještě doposud neměli možnost řídit vůz s adaptivním tempomatem, máme pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta špatná je, že už nikdy nebudete chtít řídit auto bez něj! A jaká je ta dobrá? Že na vás čeká vůz, se kterým zvládnete dlouhé trasy nejen díky ergonomickým sedačkám, ale i adaptivnímu tempomatu, který se postará o plynulou a bezpečnou jízdu.

O vaší bezpečnost se postará taky Lane Assistant, který vás nejen upozorní, že přejíždíte z jiného jízdního pruhu do druhého (pokud nedáte blinkr), ale taky zabrání tomu, abyste v případě mikrospánku sjeli mimo váš pruh. Pro bezpečné přejíždění mezi pruhy uvítáte taky Side Assistant, který vás bude informovat, když máte vedle sebe jiný vůz nebo třeba motocykl.

Všichni tito asistenti se starají o vaši bezpečnost, na kterých nikdy při výběru auta šetřit nebudeme. Chceme nabízet pouze bezpečná auta, na které se mohou naši klienti spolehnout.

Virtuální kokpit

Na běžné budíky zapomeňte, protože v novém voze Škoda Octavia IV z naší půjčovny najdete virtuální kokpit. Co to znamená? Že si můžete vybrat, jaké informace na palubním počítači uvidíte. Nechybí samozřejmě klasický analogový ukazatel rychlosti s otáčkoměrem motoru, ale pokud by vás časem tyto ukazatele "nudili", můžete se přepnout do digitální podoby, která obsahuje pouze stručné informace (určitě uvítáte při noční jízdě). Další režim zobrazuje auta před vámi, ale i ve vedlejších pruzích, který je pro řidiče taky "oživením" při delším cestování. Poslední režim obsahuje mapu, kterou tak máte ještě blíže. To však není vše, díky virtuálnímu kokpitu si můžete nastavit mnohem více, ale to už sami zjistíte, až do vozu usednete.

Škoda Octavia 4 Kombi - reálné fotky

Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi
Škoda Octavia 4 Kombi

CarPlay - multimédia na plno

Chcete používat své oblíbené aplikace, mezi které patří třeba navigace Waze nebo hudební přehrávač Spotify? Není problém! Stačí spárovat telefon s vozem a na velkém středovém displeji máte přesně to, co si nastavíte. Abychom nezapomněli, o kvalitní poslech se postará sound systém CANTON.

USB-C, 220V, 12V i bezdrátové dobíjení!

Podporuje váš telefon bezdrátové dobíjení? Tak to se můžete těšit na bezdrátovou nabíječku! Potřebujete nabít svůj notebook? Není problém! V naší Octavii najdete zásuvku na 220V! Dobré zprávy nekončí! V tomto autě totiž najdete také 4x port pro USB-C, který se čím dál více rozšiřuje. Pokud byste náhodou potřebovali starší verzi, doporučujeme pořídit jednoduchou redukci. A co běžná 12V zásuvka? Nemusíte zoufat, i tu v tomto autě najdete a to v kufrovém prostoru.

Tažné zařízení i hagusy

Nestačí vám velký prostor v kufru na vaše zavazadla? Nevadí! Naše Octavie je vybavena hagusy pro jednoduchou montáž střešních nosičů, na které umístíte autobox a pokud byste si na dovolenou chtěli vzít kola, určitě vás potěší zpráva, že na Octavii najdete také tažné zařízení, které můžete v případě nevyužití jednoduše zasunout tak, aby nebylo vidět.

Nemáte box ani nosič na kola? Nevadí! Zarezervujeme pro vás i toto vybavení v naší partnerské půjčovně, kde vám vše namontují a vysvětlí.

autopůjčovna Praha COM
Kompletní nabídka vozidel

Proč si půjčit Škodu Octavii u nás?

Skvělá spotřeba

S dieselovým dvoulitrovým motorem o výkonu 110kW jsme neměli problém ujet 400km trasu z Prahy do Rakouska pod 4 litry a to s autoboxem! Zvládnete to i vy?

Pohodlné sedačky

Kožené odvětrávané sedačky (i s vyhříváním) vás určitě potěší v parných dnech. Konec spocených zad! O vaše pohodlí se postarají také ergonomické sedačky!

Skvělá cena

Pokud porovnáte naši cenovou nabídku s jinou autopůjčovnou, zjistíte, že nabízíme za podobné peníze novější vozidla s mnohem lepší výbavou. Plaťte za kvalitu!

Nulová spoluúčast

Kromě základního havarijního pojištění s běžnou spoluúčastí vám nabízíme možnost zapůjčit si Škodu Octavii s nulovou spoluúčastí. Už žádné peníze navíc v případě nehody!

Přistavení po Praze

Škodu Octavii vám v pracovní době přistavíme za poplatek kamkoli po Praze. Po předchozí domluvě lze zajistit také předání i vrácení mimo pracovní dobu a to i o víkendech a svátcích.

Máme reálné fotky

Některé autopůjčovny nabízejí Octavii, kterou ani reálně nemají. My nabízíme pouze auta, která reálně máme a proto máme i jejich reálné fotky. Koukněte na náš instagram.